Kancelaria powstała w lipcu 2009 roku, początkowo skupiona na udzielanie pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego w Warszawie. Pierwszy etap rozwoju ukierunkował działania zespołu dodatkowo na inne dziedziny prawa, koncentrując uwagę na kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, sprawach indywidualnych i postępowaniach karnych. Powiązania rynkowe skutkowały rozszerzeniem działalności prawnej na rynek Trójmiasta. Stworzyła się stała grupa klientów, która umocniła naszą pozycję.

Rozpoczął się drugi etap rozwoju. Nawiązaliśmy współpracę z renomowaną brytyjską kancelarią. Od tego czasu dbamy o naszych klientów rozwiązując ich problemy z wykorzystaniem umiejętności i doświadczenia trwale współpracujących specjalistów. Stała pomoc prawna udzielana jest w zależności od potrzeby w Gdańsku, Warszawie i Londynie. Udzielana pomoc prawna pomaga odnaleźć się w obowiązującym, skomplikowanym systemie prawa, chroniąc interesy Klientów.

Zespół prawników pochylających się nad skomplikowanymi zagadnieniami prawnymi stara się nieustannie podnosić kwalifikacje po to, aby móc sprostać wciąż rosnącym potrzebom, jakie niesie za sobą prowadzenie działalności.